NAPA Commercial Battery 629NP
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 190 Ah |
| CCA (EN) | 1000 A |
| Length | 506 mm |
| Width | 220 mm |
| Height | 218 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809492 |
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.






