NAPA Commercial Battery 629SN
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 180 Ah |
| CCA (EN) | 1130 A |
| Length | 513 mm |
| Width | 223 mm |
| Height | 223 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809508 |
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.







