NAPA Commercial Battery 633N
Temporarily Out Of Stock
This item is temporarily out of stock.
Please contact us to enquire about an alternative product.
291.65OutOfStock
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 135 Ah |
| CCA (EN) | 900 A |
| Length | 360 mm |
| Width | 250 mm |
| Height | 230 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043808587 |
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.





