NAPA Commercial Battery 665N
Technical Specification
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | NAPA |
| Voltage | 12 Volts |
| Capacity (C20) | 115 Ah |
| CCA (EN) | 820 A |
| Length | 345 mm |
| Width | 172 mm |
| Height | 238 mm |
| Barcode (EAN) | 5060043809621 |
Ask A QuestionQuestions and Answers
There are currently no customer questions, please use the link above to ask your question.







