630UR (J10) VARTA PROMOTIVE HEAVY DUTY 12V 135Ah 635052100
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Varta |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 135 Ah |
| CCA (EN) | 1000 A |
| Length | 514 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 210 mm |
| Guarantee | 3 Years |
£ 148.57 inc. VAT





















