YBX1615 Yuasa YBX1 SHD Super Heavy Duty Battery 12V 135Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Yuasa |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 135 Ah |
| CCA (EN) | 910 A |
| Length | 514 mm |
| Width | 175 mm |
| Height inc. terms | 210 mm |
| Guarantee | 2 Years |
£ 183.49 inc. VAT



















