732GM Yuasa YBX7 EFB Cargo Deep Cycle GM Battery 12V 230Ah YBX7625
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Yuasa |
| Range | Yuasa Cargo Deep Cycle GM |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | EFB |
| Capacity (C20) | 230 Ah |
| CCA (EN) | 1400 A |
| Length | 513 mm |
| Width | 272 mm |
| Height inc. terms | 242 mm |
| Guarantee | 4 Years |
£ 340.49 inc. VAT



















