Apec Brake Disc Vented Rear DSK2535
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Height | 87 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 294 mm |
| Brake Disc Thickness | 24 mm |
| Number Of Holes | 8 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 108 mm |
| Centering Diameter | 84 mm |
| Rotor Style | Vented |
| Product Feature 2 | with ABS sensor ring |
| Brake Function | Brake Disc |
| Vehicle Manufacturer | IVECO |
| Model | DAILY |
£ 77.51 inc. VAT






