Apec Brake Disc Vented Rear DSK2738
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Height | 58 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 330 mm |
| Brake Disc Thickness | 26 mm |
| Number Of Holes | 5 |
| Bolt Hole Circle Diameter | 112 mm |
| Centering Diameter | 67 mm |
| Rotor Style | Vented |
| Vehicle Manufacturer | MERCEDES |
| Model | CL600 S600 SL600 |
| Wheel Bolt Bore Diameter | 15 mm |
£ 68.88 inc. VAT






