Bosch Bulb, headlight 1987302828
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | PX22d |
| Bulb Type | HIR2 |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Basic WS |
£ 1,000.00 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | PX22d |
| Bulb Type | HIR2 |
| Bulb Rated Power | 55 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, headlight |
| Product Description | Basic WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | SV8.5-8 |
| Bulb Rated Power | 1 W |
| Function | Bulb, interior light |
| Product Description | LED Retrofit 6000 K BL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 1,8 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | W2.1x9.5d |
| Function | Bulb, interior light |
| Product Description | LED Retrofit BL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 1 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | SV8.5-8 |
| Function | Bulb, licence plate light |
| Product Description | LED Retrofit BL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 27/7 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | W2.5x16q |
| Bulb Type | P27/7W |
| Replaces | 0986BL0455 |
| Function | Bulb, direction indicator |
| Product Description | Pure Light WS |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | W2.1x9.5d |
| Bulb Rated Power | 1 W |
| Function | Bulb, park/position light |
| Product Description | LED Retrofit BL 4000 K |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 1 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | BA9s |
| Function | Bulb, park/position light |
| Product Description | LED Retrofit BL 6000 K |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | W3x16q |
| Bulb Rated Power | 2,5 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, park/position light |
| Product Description | LED Retrofit BL |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 1,75 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | W3x16q |
| Bulb Type | LED |
| Function | Bulb, park/position light |
| Product Description | LED Retrofit BL 6000 K |
£ 1,000.00 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | WX2.5x16q |
| Bulb Type | PY27/7W |
| Bulb Rated Power | 27/7 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Function | Bulb, park/position light |
| Product Description | Pure Light WS |
£ 1,000.00 inc. VAT