Bosch Bulb, rear fog light 1987301096
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Rated Power | 21 W |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Base Design | W3x16d |
| Bulb Type | W21W |
| Function | Bulb, rear fog light |
| Product Description | Pure Light BL |
£ 1,000.00 inc. VAT






