Wix Filters Pollen / Cabin Filter WP6914
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | WIX |
| Length | 352 mm |
| Width | 244 mm |
| Height | 30 mm |
| Function | Filter, cabin air |
| Filter Type | Particulate Filter |
| Version with Active Carbon (Part No.) | WP6915 |
£ 6.62 inc. VAT






