4DH4-0LA4 Yuasa NiCd Emergency Lighting Battery 4.8V 4Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Yuasa |
| Product Code | 4DH4-0LA4 |
| Voltage | 4.8 Volts |
| Technology | NiCd |
| Capacity | 4 Ah |
| Length | 238 mm |
| Width | 32.5 mm |
| Height inc. terms | 33 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 17.10 inc. VAT























