NPL100-12 Yuasa NPL-VRLA Valve Regulated Lead Acid Battery 12V 100Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Yuasa |
| Range | Yuasa NPL |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity | 100 Ah |
| Length | 407 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 240 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 294.53 inc. VAT
























