Exide EB10L-A2 12V Conventional Motorcycle Battery
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Exide |
| Range | Exide Conventional |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 11 Ah |
| CCA (EN) | 130 A |
| Length | 135 mm |
| Width | 90 mm |
| Height inc. terms | 145 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 23.68 inc. VAT



















