AGM12-4 Exide AGM Ready Motorcycle Battery 12V (4908)
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Exide |
| Range | Exide Factory Sealed Gel/AGM |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 3 Ah |
| CCA (EN) | 50 A |
| Length | 115 mm |
| Width | 70 mm |
| Height inc. terms | 85 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 23.56 inc. VAT




















