FLT7B/9B Fulbat Lithium BMS Function Motorcycle Battery 12.8V 4Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Fulbat |
| Product Code | FLT7B/9B |
| Voltage | 12.8 Volts |
| Technology | Lithium |
| Capacity (C10) | 4 Ah |
| CCA | 240 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 65 mm |
| Height inc. terms | 93 mm |
| Other References | 560624 |
| Weight | 1 Kg |
| Guarantee | 1 Year |
£ 111.22 inc. VAT




















