TRW Brake Pads Set Rear MCB743SI
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 64 mm |
| Height | 41.8 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 12.97 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 64 mm |
| Height | 41.8 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 12.97 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 88.9 mm |
| Height | 40.1 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 7.4 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 16.10 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 77.2 mm |
| Height | 41.7 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 8.9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 16.38 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 86.1 mm |
| Height | 39.9 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 15.63 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Length | 20 mm |
| Thread Size | M6 X 1.0 |
| Brake Function | Repair Kit, wheel suspension |
£ 8.68 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Length | 15 mm |
| Thread Size | M8 X 1.25 |
| Brake Function | Repair Kit, wheel suspension |
£ 9.15 inc. VAT