TRW Brake Pads Set MCB598SRM
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 102.1 mm |
| Height | 38.9 mm |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 12.87 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 102.1 mm |
| Height | 38.9 mm |
| Brake Pad Thickness | 8.1 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 12.87 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 85.7 mm |
| Height | 40 mm |
| Brake Pad Thickness | 8.9 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 14.48 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 94 mm |
| Height | 36.2 mm |
| Brake Pad Thickness | 7.6 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 13.91 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 89.7 mm |
| Height | 52.2 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 17.61 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 89.7 mm |
| Height | 52.2 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 8 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 19.03 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Length 2 | 96.6 mm |
| Height | 41.9 mm |
| Brake Pad Thickness | 9.2 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Length 1 / Length 2 | 76.9 mm |
£ 10.91 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 108.5 mm |
| Height | 40.1 mm |
| Brake Pad Thickness | 7.7 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 13.91 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Width | 77.9 mm |
| Height | 41.2 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Brake Pad Thickness | 9.2 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
£ 13.14 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Length 2 | 109.2 mm |
| Height 2 | 37.4 mm |
| Height 3 | 44.4 mm |
| Brake Pad Thickness | 8.3 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Length 1 / Length 2 | 133.5 mm |
£ 14.18 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Length 2 | 109.2 mm |
| Height 2 | 37.4 mm |
| Height 3 | 44.4 mm |
| Brake Pad Thickness | 8.3 mm |
| Brake Function | Brake Pad Set, disc brake |
| Length 1 / Length 2 | 133.5 mm |
£ 15.84 inc. VAT