Apec Coil Spring Front ACS1220
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 363 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 144 mm |
| Vehicle Manufacturer | NISSAN RENAULT |
| Model | KANGOO KUBISTAR |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 12 mm. 3 mm |
£ 15.72 inc. VAT















