KYB Coil Spring Front RC2118
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 355 mm |
| Weight | 2.3 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 161 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12.8 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 25.75 inc. VAT






