KYB Coil Spring Front RC2249
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 503 mm |
| Weight | 3.636 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 196 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 13.5 mm |
| Replaces | RC2254 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
£ 31.34 inc. VAT






