KYB Coil Spring Front RC2202
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 442 mm |
| Weight | 3.48 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 163 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 14.3 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
£ 29.10 inc. VAT






