KYB Coil Spring Front RD2370
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 360 mm |
| Weight | 2.62 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 98 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12.5 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AB |
£ 44.09 inc. VAT






