KYB Coil Spring Front RG3160
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 404 mm |
| Weight | 2.69 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 115 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12.8 mm |
| Replaces | RG3159 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
£ 24.32 inc. VAT






