KYB Coil Spring Front RE2516
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 408 mm |
| Weight | 4.75 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 114 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 15 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | BB |
£ 49.23 inc. VAT







