KYB Coil Spring Front RH2654
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 308 mm |
| Weight | 1.6 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 131 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 11.5 mm |
| Replaces | RH2652; RH2653; RH2655; RH2677; RH2679 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 15.35 inc. VAT






