KYB Coil Spring Front RH1717
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 313 mm |
| Weight | 2.2 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 148 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 13.3 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 37.40 inc. VAT






