Apec Coil Spring Front ACS1408
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 358 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 162 mm |
| Vehicle Manufacturer | CITROEN PEUGEOT |
| Model | BERLINGO PARTNER |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 13 mm. 5 mm |
£ 20.21 inc. VAT















