Apec Coil Spring Front ACS1431
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 334 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 157 mm |
| Model | 520 520D 523 525 530 |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | BMW |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 12 mm. 5 mm |
£ 16.61 inc. VAT















