Apec Coil Spring Front ACS1510
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 445 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 117 mm |
| Model | E280 E320 E500 |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | MERCEDES |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 13 mm. 3 mm |
£ 26.84 inc. VAT















