Apec Brake Pads Set Front PAD1832
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Product Code | PAD1832 |
| Width | 137 mm |
| Height | 53 mm |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Brake Pad Thickness | 17 mm |
| Wear Warning Contact | with acoustic wear warning |
| Brake System | Sumitomo |
| Number Of Wear Indicators | 4 Per Axle |
| Vehicle Manufacturer | NISSAN |
| Model | CUBE JUKE PULSAR TIIDA |
| WVA Number | 24281 |
£ 24.31 inc. VAT






