Bosch L/Life R10w 12v 35w Ba15s (X2) 1987301059
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | Bosch |
| Bulb Base Design | BA15s |
| Voltage Type | 12 V |
| Bulb Type | R10W |
| Bulb Rated Power | 10 W |
| Function | Bulb, tail light |
| Product Technical Information |
|
| Product Title | Standard Bulbs - 12V 35W BA15s - Long Life Side & Tail & Interior |
| Product Description | Longlife Daytime BL |
| Product Information |
|
£ 1,000.00 inc. VAT






