Enduroline HJ-S46B24L(S) Mitsubishi PHEV Auxiliary Battery 12V 45Ah
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | |
| Brand | Enduroline |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 45 Ah |
| CCA (EN) | 325 A |
| Length | 238 mm |
| Width | 129 mm |
| Height inc. terms | 227 mm |
| Guarantee | 1 Year |
£ 186.95 inc. VAT












