TRW Motorcycle Brake Disc Rear MST395
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 240 mm |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 125 mm |
£ 37.02 inc. VAT







