TRW Motorcycle Brake Disc MST350EC
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 245 mm |
| Rotor Style | slotted |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 115 mm |
£ 33.89 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 245 mm |
| Rotor Style | slotted |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 115 mm |
£ 33.89 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Rotor Style | rigid brake disc |
| Brake Pad Thickness | 4.5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 181 mm |
£ 57.62 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 181 mm |
£ 58.19 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 181 mm |
£ 66.40 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 250 mm |
| Rotor Style | Perforated |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 84 mm |
£ 55.59 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 275 mm |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 57 mm |
£ 55.59 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 265 mm |
| Rotor Style | rigid brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 136.5 mm |
£ 57.19 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Material | Steel |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 240 mm |
| Rotor Style | rigid brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 120.5 mm |
£ 47.81 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 230 mm |
| Brake Pad Thickness | 4 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 102 mm |
£ 48.14 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 220 mm |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 100 mm |
£ 73.41 inc. VAT