TRW Motorcycle Brake Disc MSW200
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 305 mm |
| Rotor Style | floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 118 mm |
£ 103.46 inc. VAT

| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 305 mm |
| Rotor Style | floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 118 mm |
£ 103.46 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Weight | 1.517 Kg |
| Material | Steel |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Rotor Style | floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 136.8 mm |
£ 109.67 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Rotor Style | floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 64 mm |
£ 107.85 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Rotor Style | floating brake disc with a contour |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 64 mm |
£ 116.42 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 310 mm |
| Rotor Style | Perforated, floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 61 mm |
£ 107.47 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 300 mm |
| Rotor Style | Perforated, floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 61 mm |
£ 107.74 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 320 mm |
| Rotor Style | Perforated, floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 61 mm |
£ 107.63 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Outer Diameter | 310 mm |
| Rotor Style | floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 64 mm |
£ 107.65 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 310 mm |
| Rotor Style | Perforated, floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 64 mm |
£ 108.51 inc. VAT
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | TRW |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 290 mm |
| Rotor Style | Perforated, floating brake disc |
| Brake Pad Thickness | 5 mm |
| Brake Function | Brake Disc |
| Inner Diameter | 64 mm |
£ 119.04 inc. VAT