KYB Coil Spring Front RG3406
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 368 mm |
| Weight | 2.34 Kg |
| Placement On Vehicle | Front Axle |
| Outer Diameter | 156 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 13 mm |
| Replaces | RG3405 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 21.87 inc. VAT






