KYB Coil Spring Rear RD5988
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 383 mm |
| Weight | 2.5 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 115 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 12.5 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AB |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 36.72 inc. VAT






