KYB Coil Spring Rear RH6063
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 354 mm |
| Weight | 1.18 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 116 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 10 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 14.60 inc. VAT






