KYB Coil Spring Rear RH5514
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 338 mm |
| Weight | 1.29 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 105 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 9.8 mm |
| Replaces | RH6595 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | E |
£ 17.38 inc. VAT






