KYB Coil Spring Rear RG6520
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 305 mm |
| Weight | 2.312 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 124 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 13.5 mm |
| Replaces | RG6521; RC6732 |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | AC |
£ 37.99 inc. VAT






