KYB Coil Spring Rear RF6513
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | KYB |
| Length | 385 mm |
| Weight | 3.7 Kg |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 160 mm |
| Product Feature 1 | K-Flex |
| Thickness/Strength | 15 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Spring Design | Coil Spring |
| Parameter | F |
| Suspension | for vehicles with standard suspension |
£ 50.33 inc. VAT






