Apec Coil Spring Rear ACS1131
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 287 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 132 mm |
| Model | A4 |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | AUDI |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 14 mm. 5 mm |
£ 25.53 inc. VAT















