Apec Coil Spring Rear ACS1154
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 290 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 147 mm |
| Model | ASTRA |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | VAUXHALL |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with constant wire diameter |
| Thickness | 12 mm. 3 mm |
£ 14.15 inc. VAT















