Apec Coil Spring Rear ACS1170
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 400 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 126 mm |
| Vehicle Manufacturer | RENAULT |
| Model | LAGUNA |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 10 mm. 8 mm |
£ 17.67 inc. VAT















