Apec Coil Spring Rear ACS1425
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 405 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 96 mm |
| Model | S40 |
| Function | Suspension Spring |
| Vehicle Equipment | VOLVO |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 10 mm |
£ 14.35 inc. VAT















