Apec Coil Spring Rear ACS1392
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 285 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 139 mm |
| Vehicle Manufacturer | SAAB |
| Model | 9-3 |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 13 mm |
£ 23.80 inc. VAT















