Apec Coil Spring Rear ACS1375
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 357 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 111 mm |
| Vehicle Manufacturer | MAZDA |
| Model | 5 |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Coil spring with inconstant wire diameter |
| Thickness | 12 mm. 3 mm |
£ 18.21 inc. VAT















