Apec Coil Spring Rear ACS1313
| Specification | |
|---|---|
| Customer Rating | Not Available |
| Brand | APEC |
| Length | 318 mm |
| Placement On Vehicle | Rear Axle |
| Outer Diameter | 139 mm |
| Vehicle Manufacturer | VAUXHALL |
| Model | VECTRA |
| Diameter 2 | 13.3 mm |
| Diameter 3 | 9.6 mm |
| Diameter | 9.6 mm |
| Function | Suspension Spring |
| Replace in Pairs Only | |
| Spring Design | Mini Block |
£ 13.74 inc. VAT















